loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Podsumowanie akcji “Odblaskowa Szkoła”

Podsumowanie akcji “Odblaskowa Szkoła”

W celu zwiększenia świadomości i wzbogacenia zasobu wiedzy bezpieczeństwa dzieci podczas poruszania się
w ruchu drogowym nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do  akcji “Odblaskowa Szkoła”.

W działania zaangażowani byli wszyscy uczniowie i wychowawcy klas I – VI. W szkole odbyło się między innymi; spotkanie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej w Nowym  Sączu,  zostały przeprowadzone szkolne konkursy: plastyczny i wiedzy o bezpieczeństwie  ruchu drogowego. Wychowawcy poszczególnych klas przeprowadzili pogadanki związane z zwiększeniem świadomości i zasobu wiedzy związanej z bezpieczeństwem ruchu pieszych. W szczególności zostały przypomniane zasady jakie należy przestrzegać, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły, do domu. W ramach wsparcia bezpieczeństwa podczas poruszania się po zmroku uczniowie klas IV-VI otrzymali odblaskowe opaski i zawieszki do plecaków ufundowane przez PSB Mrówka Łącko.

Nasza szkoła biorąc udział w akcji „Odblaskowa szkoła”, której organizatorem jest Wojewódzka Komeda Policji w Krakowie i Kuratorium Oświaty w Krakowie zapewne poprawiła wiedzę i świadomość uczniów podczas poruszania się po drogach i ścieżkach w naszej okolicy.  Podczas trwania akcji uczniowie klas I – VI mieli okazję swoją wiedzę zarówno wzbogacić jak i zaprezentować w szkolnych konkursach wiedzy i plastycznym. Dla uczniów zostało również zorganizowane spotkanie się z policjantami, którzy przeprowadzili bardzo wartościową prelekcję na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, ścieżkach i chodnikach.

 

K.D.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content