loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
AKCJA CHARYTATYWNA „WSPOMÓŻ PSIAKA I KOCIAKA 2 edycja”

AKCJA CHARYTATYWNA „WSPOMÓŻ PSIAKA I KOCIAKA 2 edycja”

W dniach 02.06.-10.06.2022  roku w naszej szkole została zorganizowana (przez Panią Annę Karasińską , przy współudziale Pani Ewy Fałowskiej) – druga już zbiórka dla bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku w Nowym Sączu.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce potrzebnych rzeczy. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków i uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Zebrana została karma i konserwy dla psów i kotów, koce, ręczniki, podkłady itp. Zebrane dary zostały przekazane do schroniska, a uczniowie i przedszkolaki otrzymały dyplomy za okazaną pomoc. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola i szkoły. Dziękujemy serdecznie wszystkim , którzy włączyli się w zorganizowaną akcję. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content