loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
AKCJA CHARYTATYWNA „WSPOMÓŻ PSIAKA I KOCIAKA”

AKCJA CHARYTATYWNA „WSPOMÓŻ PSIAKA I KOCIAKA”

W dniach 25.02.-05.03.2021 roku w naszej szkole została zorganizowana  (przez Panią Annę Karasińską , przy współudziale Pani Ewy Fałowskiej) – zbiórka dla bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku w Nowym Sączu.


W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących,  dlatego też chcemy, aby dzieci uczyły się już od najmłodszych lat odpowiedzialności, chcemy je  uwrażliwiać nie tylko na potrzeby innych ludzi, ale również zwierząt.
Bardzo się cieszymy się, że tak wielu uczniów, przedszkolaków i ich rodziców   odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji, podczas której zebrana została karma i konserwy dla psów i kotów, koce, ręczniki, smycze itp. Zebrane dary zostały przekazane do schroniska, a uczniowie i przedszkolaki otrzymały dyplomy za okazaną pomoc.

Dziękujemy serdecznie wszystkim , którzy włączyli się w zorganizowaną akcję. Dziękujemy za okazane serce.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content