loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię!

Nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję BohaterON, upamiętniającą niezłomnych bohaterów walki o wolność Polski w czasie II wojny światowej. Ta patriotyczna inicjatywa jest wyjątkową okazją do uczczenia pamięci naszych bohaterów narodowych poprzez różnorodne działania edukacyjne i kulturalne.

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
Podczas tej akcji nasi uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach, które pomogą im zrozumieć historię Polski oraz cenić odwagę i poświęcenie tych, którzy walczyli o naszą niepodległość. Jest to dla nas ważna okazja, aby kształtować w uczniach wartości patriotyczne oraz pokazać im, jakie znaczenie ma historia dla kształtowania tożsamości narodowej.

Więcej informacji o akcji:
https://bohateronwtwojejszkole.pl/

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content