loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
DZIEŃ DZIECKA W „NASKIEJ ZAGRODZIE”

DZIEŃ DZIECKA W „NASKIEJ ZAGRODZIE”

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’.

Uśmiechu i radości nie zabrakło przedszkolakom oraz dzieciom z klas I – III w czasie pobytu w „Naskiej Zagrodzie” pod opieką wychowawców. W tym rekreacyjnym miejscu czekało na nich wiele atrakcji: jazda konna, rodeo, dojenie krowy oraz dmuchana zjeżdżalnia. Wszystkim dzieciom dopisywały dobre humory oraz wymarzona słoneczna pogoda.  Nie zabrakło też poczęstunku oraz niespodzianek przygotowanych przez rodziców.  Dzieci na długo zapamiętają, pełen atrakcji i wrażeń, Dzień Dziecka .

Dziękujemy zaangażowanym rodzicom oraz właścicielom „Naskiej Zagrody” za wspaniałą organizację imprezy dla dzieci.

M.Ł

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content