loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest  14 października. W tym roku przypada 250 rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Jest to dzień, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i szacunek swoim nauczycielom za ich trud i poświęcenie w procesie edukacji.

W naszej szkole uroczysta akademia z tej okazji odbyła się w dniu 13 października. Wzięli w  niej udział nauczyciele oraz pracownicy szkoły. W części oficjalnej Dyrektor szkoły p. Celina Świebocka powitała wszystkich zgromadzonych gości i  złożyła im serdeczne  życzenia. Słowa podziękowania dla nauczycieli popłynęły również ze strony przedstawicieli Rady Rodziców.

Część artystyczną przygotowała  klasa 5 wraz z członkami Samorządu Uczniowskiego. Podczas humorystycznego występu uczniowie wyrazili swoje podziękowania i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Zdjęcia oraz nagrania wideo dokumentujące to wydarzenie, jak również zdjęcia klasowe, zostały wykonane przez uczniów klasy 8 przy wykorzystaniu sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratorium Przyszłości”.

 

K.P.

Załączniki:

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content