loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Dzień kolorowych skarpet

Dzień kolorowych skarpet

To był naprawdę kolorowy dzień w naszej szkole. A to wszystko za sprawą kolorowych skarpet nie do pary!

Dzień Kolorowej Skarpety miał zwrócić uwagę całej społeczności szkolnej na  inne święto, bowiem 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale  także czyli Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

Uczniowie i nauczyciele przyszli w tym dniu w kolorowych skarpetkach nie do pary,  pokazując, że różni nas tak niewiele od osób z Zespołem Downa, jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak nasza niepasująca skarpetka.

 

A.K / K.Z-Sz.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content