loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Matki

25 maja 2018r. w naszej szkole odbyło się święto najukochańszych osób – mam, czyli “Dzień Matki”.
To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie. Z tej okazji dzieci zaprosiły wszystkie mamy do naszej szkoły na godzinę 8.00, aby obejrzały przygotowany program artystyczny. Wszyscy uczniowie bardzo się starali podczas recytacji wierszy, śpiewu piosenek oraz tańca. Dodatkową atrakcją było wręczanie przez dzieci mamusiom własnoręcznie wykonanych prezencików. Mamy z prezentów były zachwycone. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie popłynęła łza radości po policzku. Dzieci były dumne, że w tak piękny sposób mogły Im podziękować za wszystko co dla nich zrobiły i robią. Po zakończeniu części artystycznej dzieci zaprosiły swoje mamusie na słodki poczęstunek. Dzień ten był ciekawy, miły i wesoły dla wszystkich.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content