loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Pierwszego marca obchodziliśmy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy w latach 1943-1963 nie pogodzili się z okupacją niemiecką ani radziecką oraz wprowadzanym systemem komunistycznym w Polsce po zakończeniu II wojny światowej. W tym dniu uczniowie kl. VII pod kierunkiem wychowawczyni – pani Krystyny Dziedzic przygotowali apel, w trakcie którego przybliżyli uczniom historię zapomnianych bohaterów walczących o wolną Polskę.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content