loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Ziemi

„Ziemio nasza, Ziemio miła Tyś nas wszystkich wykarmiła, Twe powietrze, lasy, wody, To największa Twa uroda. Więc człowieku, pilnuj srodze, By nie padło wszystko w trwodze, Bo gdy zniszczysz wszystko wszędzie, To i ciebie też nie będzie”
23 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się poranek z okazji Dnia Ziemi. Program tego dnia był bardzo urozmaicony. Interesujące przedstawienie przygotowała klasa 5, która zachęcała wszystkich do dbania o środowisko naturalne. Uczniowie przypomnieli sobie, jak piękne dary ma dla nas nasza planeta, co ją, niestety, zatruwa i niszczy oraz co to jest recykling i jak należy segregować odpady. Z kolei po zaśpiewaniu piosenki przez klasę I wszyscy utwierdzili się w przekonaniu, że każdy jest odpowiedzialny za naszą planetę. Wiele emocji wśród uczestników wzbudził pokaz mody ekologicznej. Modelki z klasy 5, 6 i 7 wspaniale zaprezentowały przygotowane z surowców wtórnych kreacje.
Kulminacyjnym punktem obchodów Dnia Ziemi było sprzątanie naszej okolicy – Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content