loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – maj 2022r.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – maj 2022r.

W dniach 24-26 maja 2022r. kolejny rocznik ósmoklasistów przystąpił do egzaminu na zakończenie nauki w szkole podstawowej.

W naszej szkole egzamin zdawało 20 uczniów tj.100 %. W pierwszym dniu uczniowie rozwiązywali test i pisali wypracowanie z języka polskiego (120 minut), w kolejnym z matematyki (100 minut), a w Dzień Matki z języka angielskiego (90 minut). Kilku uczniów miało wydłużony czas pracy. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwały 2-osobowe komisje, w skład których wchodzili nauczyciele z naszej szkoły i z SP w Jazowsku. Egzaminy ósmoklasiści mają już za sobą. Zdający czekają teraz na sprawdzenie zadań przez egzaminatorów zewnętrznych i ogłoszenie wyników przez CKE. Uczniowie są świadomi, że ilość punktów z egzaminu w dużej mierze będzie decydować o wyborze szkoły średniej dlatego każdy z nich liczy, że wyniki będą na tyle wysokie aby dostać się szkoły pierwszego wyboru.

 

S.G

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content