loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Europejskie lekcje języka niemieckiego

Europejskie lekcje języka niemieckiego

W ramach projektu eTwinning „Europäischer Deutschunterricht“ uczniowie klas 8 naszej szkoły już od 12 marca uczestniczą z zaangażowaniem w lekcjach języka niemieckiego online wspólnie z uczniami z Jazowska, Obidzy, Włoch, Hiszpanii, Turcji, Słowenii  i Grecji.

https://twinspace.etwinning.net/112536/

Lekcje prowadzone są metodą ”odwróconej klasy”. Uczniowie na tydzień przed wspólną lekcją otrzymują zagadnienia oraz przygotowane przez nauczycieli materiały.

W każdy czwartek o godz. 11:00 spotykają się w wirtualnej klasie, przygotowanej w programie LiveWebinar. Po wspólnym powitaniu i wyjaśnieniu zagadnień przystępują do rozwiązywania zadań, które najczęściej wykonane są w aplikacjach Deck.Toys, Nearpod, PearDeck czy Quzizz. W lekcjach uczestniczy średnio ok. 80 uczniów i 6 nauczycieli z 6 krajów europejskich. Partnerzy projektu wspierają się w czasie pandemii koronawirusa. Swoje emocje, spostrzeżenia i życzenia zapisują na wirtualnej planszy w aplikacji TingLink.

 

Dodatkowo podczas zdalnej edukacji uczniowie kontynuują działania w 3 europejskich projektach, które zostały założone na początku roku szkolnego.

Celina Świebocka

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content