loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Europejskie podium dla klasy 8

Europejskie podium dla klasy 8

67. edycja Konkursu Europejskiego współorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Niemiec oraz Niemieckie Biuro Kontaktowe rozstrzygnięta! W konkursie udział wzięło 2547 uczniów z 83 szkół pochodzących z 20 krajów.

Polscy nauczyciele wśród laureatów konkursu Eunited – Europa łączy

 

Laureatami Konkursu Europejskiego „EUnited – Europa verbindet“  zostali  m. in. uczniowie klasy 8 naszej szkoły, którzy  realizowali  w bieżącym roku szkolnym  projekt pt,”Mobbing: Raus aus der Opferrolle”. Partnerami projektu byli uczniowie z Włoch oraz Niemiec.

 

https://twinspace.etwinning.net/93283/

 

Działania projektowe odbywały się podczas lekcji oraz w  trakcie  dodatkowych zajęć  dla chętnych uczniów. Uczniowie  samodzielnie decydowali o wyborze aktywności, dostosowanych do własnych możliwości i zainteresowań.

Strona konkursu:

 

Here They Are! Gewinnerprojekte des eTwinning-Zweigs

 

Ulotka w języku polskim:

 

https://www.europaeischer-wettbewerb.de/wp-content/uploads/2019/07/Themen-67.-Europ%C3%A4ischer-Wettbewerb_PL.pdf

 

Celina Świebocka

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content