loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ferie na sportowo

Ferie na sportowo

Komunikat ze Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego „FERIE NA SPORTOWO”. W okresie ferii zimowych w naszej szkole dla uczniów kl. IV-VIII w ramach zagospodarowania czasu wolnego poprzez aktywne formy wypoczynku został zorganizowany przez „wuefistę” Krzysztofa Dudę Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach dla chłopców i dziewcząt. W pierwszy dzień tj. 17 stycznia odbył się turniej dla chłopców. W rozgrywce wzięło udział 6-ciu zawodników. Po rozgrywce turnieju systemem „każdy z każdym” najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Kwiatkowski wygrywając wszystkie spotkania. Na kolejnych miejscach uplasowali się: K. Nakielski, M. Zielonka, W. Kwiatkowski, J. Nieckarz, M. Waligóra. W następnym dniu odbyły się zawody dla dziewcząt. W turnieju wzięły udział 3 uczennice. Po rozegraniu meczy najlepszą zawodniczką okazała się Ł. Jawor, drugie miejsce przypadło O. Zaremba, trzecie A. Haza. GRATULUJEMY

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content