loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w organizowanych w naszej gminie uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Już w Czwartek członkowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunem Krzysztofem Dudą udali się na wieczór patriotyczny który miał miejsce w sali teatralnej domu parafialnego w Łącku. W pierwszej części programu mogliśmy obejrzeć ciekawy i wzruszający spektakl w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łącku, następnie zaprezentowali się laureaci Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej a wieczór zakończył przepiękny koncert patriotyczny w wykonaniu Orkiestry Dętej im. Tadeusza Moryto.

Drugiego dnia obchodów wraz z Dyrektorem naszej Szkoły Panem Stanisławem Szwarkowskim udaliśmy się z Pocztem Sztandarowym na Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny, która odbyła się w kościele Parafialnym w Łącku. Po Mszy Św. wszyscy uczestnicy przeszli na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie nastąpiło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego i symboliczne złożenie kwiatów. Następnie uczniowie Ogniska Muzycznego w Łącku zaprezentowali krótki montaż muzyczno-słowny.  Na zakończenie obchodów głos zabrał wójt gminy Łącko Jan Dziedzina.

 

W obchodach udział wzięli uczniowie:

Hanna Florian,

Natalia Stawiarska,

Amelia Chłud,

Magdalena Lizoń,

Emilia Majerska,

Patryk Gadzina

 

S. U.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content