loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Organizatorem gminnego etapu Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym była Szkoła Podstawowa w Jazowsku. W zmaganiach turniejowych wzięły udział drużyny z czterech szkół naszej gminy.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa testy obejmujące zagadnienia dotyczące znajomości przepisów ruchu drogowego oraz skrzyżowania. Każda drużyna musiała wykazać się także wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ostatnie zadanie – praktyczne –  polegało na przejechaniu rowerem po specjalnie przygotowanym torze na boisku szkolnym.

Dwie drużyny naszej szkoły, w składzie: grupa młodsza – Magdalena Lizoń, Martyna Kołodziej, Karol Łatka i Krystian Sołtys zajęła II miejsce, natomiast grupa starsza – Jan Borek, Patryk Gadzina i Jakub Niemiec zdobyła I miejsce i awans do etapu powiatowego.

Gratulujemy!

Uczniów do turnieju przygotowali: nauczyciel techniki Aleksandra Cebula i nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Duda.

 

A.C

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content