loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny Konkurs “BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”

Gminny Konkurs “BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”

W dniu 24.04.2014r. dwóch chłopców z oddziału przedszkolnego ( M. Gadzina, F. Wielosik) wzięło udział w Gminnym Konkursie “Bezpieczny Przedszkolak” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Jazowsku oraz GOK w Łącku.

Z wielką radością informujemy, że w konkursie tym nasi reprezentanci (jako drużyna) wykazali się dużą wiedzą teoretyczną, praktyczną oraz sprawnością fizyczną i zajęli I miejsce, pokonując przeciwników z innych przedszkoli naszej gminy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content