loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny Konkurs Ortograficzny w Szczereżu

Gminny Konkurs Ortograficzny w Szczereżu

13 maja 2014r. w Szkole Podstawowej w Szczereżu odbył się po raz XII Gminny Konkurs Ortograficzny “I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”, w którym wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół z Gminy Łącko.

Trzecioklasiści pisali dyktando i sprawdzian dotyczący kompetencji ortograficznych uczniów I etapu edukacyjnego. Naszą szkołę reprezentowała Weronika Cebula, zdobywając II miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali poczęstunek, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content