loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny Konkurs Przyrodniczo – Muzyczny

Gminny Konkurs Przyrodniczo – Muzyczny

13 marca 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczo – Muzyczny dla dzieci 3 – 6 letnich zorganizowany przez nauczycielki Przedszkola Samorządowego w Kadczy. Przedszkolny konkurs uświetnił swoją obecnością Wójt Gminy Łącko mgr Jan Dziedzina, który wraz z Dyrektorem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kadczy mgr Stanisławem Szwarkowskim przywitał uczestników, ich opiekunów oraz innych obecnych. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy gospodarze spotkania – dzieci z Przedszkola Samorządowego w Kadczy zaprezentowały krótki montaż słowno – muzyczny pt.: „ Wiosna budzi świat”.
Po występie przedszkolaków z Kadczy rozpoczął się konkurs.Każdą placówkę przedszkolną reprezentowało po dwoje dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Po jednym uczestniku w każdej kategorii wiekowej. Uczestnicy konkursu prezentowali dowolnie wybraną piosenkę o tematyce związanej ze środowiskiem przyrodniczym.W konkursie wzięło udział sześć przedszkoli z terenu gminy Łącko:- Samorządowe Przedszkole w Łącku,- Przedszkole Samorządowe w Jazowsku,- Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole Samorządowe w Czarnym Potoku,- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku,- Przedszkole Niepubliczne “Promyczek” w Łącku,- Przedszkole Samorządowe w Kadczy.Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury, które dokonało oceny prezentowanych utworów według następujących kryteriów: dobór utworu zgodnie z tematyką konkursu, walory głosowe, muzykalność oraz ogólne wrażenia artystyczne. Jury oceniało występy w skali od 1do 5 punktów za każde kryterium. Po przeprowadzeniu konkursu jury postanowiło przyznać w grupie dzieci 3-4 letnich:I Miejsce – Lena Majerska ( Przedszkole Samorządowe w Kadczy )II Miejsce – Mateusz Piszczek ( Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku )III Miejsce – Łucja Mrówka (Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole Samorządowe w Czarnym Potoku) .W grupie dzieci 5- 6 letnich:I Miejsce – Julia Majerska ( Przedszkole Samorządowe w Jazowsku )II Miejsce – Emilia Kłak ( Przedszkole Samorządowe w Kadczy )III Miejsce – Alicja Gotkowska ( Samorządowe Przedszkole w Łącku ).Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez: Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łącku, Nadleśnictwo Stary Sącz – reprezentowane przez Panią Agnieszkę Bukałę, Radę Rodziców ZSP w Kadczy oraz Wójta Gminy Łącko.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content