loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny „Mali Miłośnicy Przyrody”

Gminny Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny „Mali Miłośnicy Przyrody”

14 marca 2018 roku w Przedszkolu Samorządowym w Kadczy odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny „Mali Miłośnicy Przyrody”.
W konkursie wzięły udział dwuosobowe zespoły 6-latków z przedszkoli znajdujących się na terenie gminy Łącko, tj.: Samorządowego Przedszkola w Łącku, Samorządowego Przedszkola w Jazowsku, Samorządowego Przedszkola w Kadczy, ZSP Przedszkola Samorządowego w Czarnym Potoku, Przedszkola Niepublicznego „Słowiczek” w Jazowsku oraz Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” w Łącku.
Konkurs miał na celu przede wszystkim rozwijanie zainteresowania dzieci środowiskiem przyrodniczym, a także kształtowanie umiejętności współdziałania z drugą osobą.
Przed przystąpieniem do konkursu zaproszeni goście – dzieci biorące udział w konkursie, a także ich opiekunowie- obejrzeli przygotowany przez małych gospodarzy montaż słowno – muzyczny nawiązujący do tematu konkursu.
Po części artystycznej reprezentanci sześciu przedszkoli odpowiadali na pytania konkursowe, rozwiązywali zadania o tematyce przyrodniczej, a na końcu wykonali pracę plastyczną na temat: „ Wiosenna przyroda”. Dzieci poradziły sobie doskonale.
Po zakończeniu zmagań komisja Konkursowa przyznała pierwsze miejsce reprezentantom Samorządowego Przedszkola w Łącku. Drugie miejsce przypadło w udziale przedszkolakom z Niepublicznego Przedszkola „ Promyczek” w Łącku. Natomiast trzecie miejsce zajęły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słowiczek” w Jazowsku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli: Wójt Gminy Łącko Pan mgr Jan Dziedzina oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kadczy Pan mgr Stanisław Szwarkowski.
Organizatorki konkursu – nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Kadczy, podkreśliły zaangażowanie dzieci i ich opiekunów, a także podziękowały sponsorom nagród dla uczestników.
Sponsorami imprezy było Nadleśnictwo Stary Sącz, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łącku oraz Rada Rodziców ZSP w Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content