loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Gminny Konkurs Przyrodniczy „Mali miłośnicy przyrody”

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Mali miłośnicy przyrody”

23 marca 2017 roku w Przedszkolu Samorządowym w Kadczy odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy „Mali miłośnicy przyrody” dla dzieci 5-6 letnich.
W konkursie wzięły udział dwuosobowe zespoły dzieci z przedszkoli znajdujących się na terenie gminy Łącko, tj.: Samorządowego Przedszkola w Łącku, Samorządowego Przedszkola w Jazowsku, Samorządowego Przedszkola w Kadczy, ZSP Przedszkola Samorządowego w Czarnym Potoku, Przedszkola Niepublicznego „Słowiczek” w Jazowsku oraz Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” w Łącku.
Przed przystąpieniem do konkursu zaproszeni gości obejrzeli przygotowany przez małych gospodarzy spektakl „ Ja coś mam” o tematyce proekologicznej.
Po części artystycznej reprezentanci sześciu przedszkoli odpowiadali na pytania i rozwiązywać zadania o tematyce przyrodniczej, które wymagały od przedszkolaków dużej wiedzy. Dzieci poradziły sobie doskonale.
Po zakończeniu zmagań komisja przyznała pierwsze miejsce reprezentantom Przedszkola Samorządowego w Kadczy. Drugie miejsce przypadło w udziale przedszkolakom z Przedszkola Samorządowego w Łącku. Natomiast trzecie miejsce zajęły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słowiczek” w Jazowsku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli Wójt Gminy Łącko Pan mgr Jan Dziedzina, Przewodnicząca Rady Gminy Łącko Pani mgr Bernadetta Wąchała – Gawełek oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kadczy Pan mgr Stanisław Szwarkowski.
Organizatorki konkursu – nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Kadczy, podkreśliły zaangażowanie uczestników i ich opiekunów.
Sponsorami imprezy było Nadleśnictwo Stary Sącz, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łącku oraz Rada Rodziców ZSP w Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content