loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego odbył się 26 kwietnia 2018r. Po eliminacjach klasowych, w których należało wyłonić po trzy osoby z każdej klasy, do Konkursu Międzyszkolnego zakwalifikowało się 39 uczniów: 12 uczniów Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadczy oraz 27 uczniów Szkoły Podstawowej w Jazowsku. Uczniowie pisali test gramatyczno – leksykalny dostosowany do poziomu każdej klasy. Zwycięzcy na poszczególnych poziomach to: klasy IV – Fałowska Gaja (SP w Jazowsku), klasy V – Majerska Maja (ZSP w Kadczy), klasy VI – Pietruszka Patryk (SP w Jazowsku), klasy VII – Cebula Weronika (ZSP w Kadczy).
Zwycięzcom gratulujemy!!!

Komisja konkursowa: M.Bober, K.Porębska, M.Fąfrowicz

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content