loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Integracyjny Turniej Warcabowy

Integracyjny Turniej Warcabowy

Uczniowie naszej szkoły już kolejny raz uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Warcabowym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Sączu przy ulicy Broniewskiego 1, zorganizowanym dzięki pomocy Jana Dziedziny obecnego Wójta Gminy Łącko.

W głównej sali (jadalni) ośrodka, turniej był prowadzony i sędziowany przez p. Andrzeja Majerskiego, wychowawcę w Internacie SOSW. Przyjęty został tzw. szwajcarski system rozgrywek (5 rund – pary zawodników w poszczególnych rundach kojarzone były przez komputer.
W rozgrywkach warcabowych szczególny nacisk położono na grę fair play, a gra w warcaby stała się okazją do integracji dzieci i młodzieży z różnych środowisk Sądecczyzny. Po trwających blisko dwie godziny zmaganiach wyłoniono laureatów turnieju.
Najlepszymi dziewczynami okazały się uczennice naszej szkoły:
1. miejsce – Lis Klaudia
2. miejsce – Aneta Talarczyk
3. miejsce – Ewelina Gomółka
4. miejsce – Marta Pasoń- najmłodsza uczestniczka turnieju
W kategorii – chłopcy –najlepszym z naszej szkoły był Przemysław Wyrostek – 4 miejsce.
Atrakcyjne nagrody, pamiątkowe puchary, medale i dyplomy zostały uroczyście wręczone przez Wójta Gminy Łącko Jana Dziedzinę oraz Panią Dyrektor SOSW.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content