loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Jesteśmy “Szkołą w Chmurze”

Jesteśmy “Szkołą w Chmurze”

Miło nam poinformować że, naszej szkole został przyznany prestiżowy certyfikat: „Szkoła w Chmurze”.

Wyróżnienie to otrzymują szkoły wykorzystujące najnowsze rozwiązania Microsoft dla Edukacji. Od początku zdalnego nauczania wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły mają dostęp do usługi Microsoft Office 365, dzięki której mogą korzystać z narzędzi niezbędnych do skutecznego prowadzenia zdalnego nauczania. Nasi nauczyciele i uczniowie codzienne w trakcie nauki zdalnej korzystają z takich narzędzi jak MS Teams czy pakiet narzędzi MS Office online.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content