loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Karnawał w przedszkolu

Karnawał w przedszkolu

16 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa, na którą dzieci czekały od wielu dni.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, myszkę Miki, Elsę i Annę z “Krainy Lodu”, skrzata, farmera, marynarza, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przebierańcy chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach oraz licznych konkursach z nagrodami. Nie brakło też słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.
Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Następny bal karnawałowy już za rok…

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content