loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Karnawał w przedszkolu

Karnawał w przedszkolu

Karnawał to niezwykły czas zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.W środę 6 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój.Dzieci wchodziły do sali przedszkolnej w swoich pięknych kostiumach, przebrane za ulubione postaci z książek i kreskówek.Po śniadaniu rozpoczął się bal karnawałowy.
Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców.W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content