loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Karnawał w szkole

Karnawał w szkole

Karnawał jest okazją do organizowania zabaw w szkole. 17 stycznia odbyły się w naszej szkole zabawy karnawałowe dla uczniów klas I – VII.
Dzieci ubrane w piękne stroje karnawałowe tańczyły i bawiły się przy dźwiękach muzyki. Zabawie towarzyszyło wiele ciekawych konkursów przygotowanych i przeprowadzonych przez członków Samorządu Uczniowskiego. Uczestnicy konkursów nagradzani byli nie tylko brawami, ale także upominkami. Rodzice nie zapomnieli o przygotowaniu pysznego poczęstunku. Były to niezwykle radosne chwile, które na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content