loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Kartka dla kombatanta

Kartka dla kombatanta

Uczniowie naszej szkoły wspólnie z Panią Anną Karasińską wzięli udział w akcji “Zanieś uśmiech na święta dla mieszkańców Domu Kombatanta”.

Dzieci i młodzież wykonali piękne kartki świąteczne oraz ułożyli i napisali imienne życzenia dla wszystkich mieszkańców Domu Kombatanta w Łodzi. Pani Joanna Cimoszko – organizatorka akcji napisała piękne podziękowania na Facebooku. Przy okazji tej akcji uczniowie dowiedzieli się o osobach walczących w obronie naszej ojczyzny oraz uwrażliwili się na niematerialną pomoc osobom starszym i samotnym.

A.K

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content