loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Konkurs języka angielskiego “ALBUS”

Konkurs języka angielskiego “ALBUS”

Dnia 08.05.2014r. odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego ALBUS 2014 zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursowych zmaganiach udział wzięło 8 uczennic z klas IV, V i VI. Konkurs miał formę testu a zakres tematyczny obejmował materiał gramatyczno-leksykalny i funkcje językowe dla poszczególnych klas oraz wiedzę o krajach anglojęzycznych.

Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy uznania za udział w językowej rywalizacji a najlepszy wynik uzyskała Maria Szwarkowska zdobywając tytuł laureata i nagrodę książkową. Wszystkim dziewczynkom gratulujemy!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content