loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Konkurs Języka Angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

Konkurs Języka Angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

Dnia 15 kwietnia 2015r. odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. W konkursowych zmaganiach udział wzięło 10 uczennic z klas V i VI. Konkurs miał formę testu a zakres tematyczny obejmował materiał gramatyczno-leksykalny i funkcje językowe dla poszczególnych klas oraz wiedzę o krajach anglojęzycznych.
Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy uznania, długopisy oraz czasopismo edukacyjne za udział w językowej rywalizacji. Najlepszy wynik uzyskała piątoklasistka Weronika Cebula zdobywając tytuł laureata II stopnia (92% pkt.). Wszystkim dziewczynkom gratulujemy!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content