loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Konkurs “Znam prawa i obowiązki ucznia”

Konkurs “Znam prawa i obowiązki ucznia”

8 grudnia 2016r. odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o prawach i obowiązkach ucznia. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: w grupie młodszej (klasy I – III) i w grupie starszej (klasy IV – VI).
Najpierw na poziomie swojej klasy wszyscy uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o prawach i obowiązkach ucznia, odpowiadając na pytania ustnie (w kl. I – III) i pisemnie (w kl. IV – VI), rozwiązując test składający się z 15 pytań wielokrotnego wyboru.
Następnie w etapie szkolnym konkursu udział wzięło 9 uczniów klas I – III oraz 11 uczniów klas IV – VI – zwycięzców eliminacji klasowych konkursu. Etap II konkursu odbywał się na podobnych zasadach jak etap I – klasowy.
Oto zwycięzcy Szkolnego Konkursu „Znam prawa i obowiązki ucznia”:
• grupa młodsza (kl. I-III): Zuzanna Piszczek (kl. II), Aniela Florian ( kl. III), Emilia Majerska (kl. I);
• grupa starsza (kl. IV-VI): Magdalena Olszak (kl. VI), Joanna Olszak (kl. VI), Aleksandra Ciapała (kl. VI).
Zwycięzcy konkursu otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP w Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content