loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Kreatywne warsztaty “Naturalnie EKO”

Kreatywne warsztaty “Naturalnie EKO”

6 października uczniowie klas I, VI i VII mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach tematycznych, które odbyły się w ramach projektu „Energia z natury – kampania informacyjno-promocyjna w Gminie Łącko”.

Podczas tych warsztatów uczniowie odkrywali świat energii odnawialnej oraz zdobywali wiedzę na temat ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. Następnie 9 października  klasy II, III, IV oraz VII wzięły udział w warsztatach  “Naturalnie Eko”. Podczas tych zajęć uczniowie mieli okazję rozwijać swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe dzieła związane z ekologią. Jedną z głównych aktywności było przygotowanie maskotki dyni z materiału, co nie tylko rozwijało umiejętności plastyczne uczniów, ale również podkreślało znaczenie recyklingu i kreatywnego podejścia do materiałów.

Oba wydarzenia były nie tylko edukacyjne, ale także dostarczyły uczniom niezapomnianych chwil radości oraz inspiracji. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w tych warsztatach, uczniowie naszej szkoły zdobyli nowe umiejętności, a także stali się bardziej świadomi ekologicznych wyzwań, jakie stoi przed naszym światem.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content