loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Lekcja dramowa w kl. VI

Lekcja dramowa w kl. VI

27 marca 2019r. klasa 6 zorganizowała lekcję dramową, której celem było ćwiczenie umiejętności mówienia i praktycznej komunikacji, kupowania określonych przedmiotów spożywczych, leków oraz pożyczania książek z biblioteki. Drama pozwoliła skutecznie utrwalić gramatykę, słownictwo, zwroty w języku angielskim oraz ćwiczyć wymowę. Uczniowie chętnie uczestniczyli w odgrywaniu różnych ról, starali się używać gestów, mimiki twarzy. Utrwalali i zdobywali wiedzę w aktywny sposób, angażując wszystkie zmysły.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content