loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jak co roku – 25 listopada  – w naszym przedszkolu obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Zabawka ta towarzyszy wszystkim dzieciom od wielu lat i nie jest tylko pluszową przytulanką  ale „kimś”, kto jest im bardzo bliski, cierpliwy i niezastąpiony. Przedszkolaki tego dnia poznały historię pluszowego misia, zobaczyły zdjęcia przedstawiające pierwsze misie oraz to, jak się one zmieniały na przestrzeni lat. Pochwaliły się też swoimi misiami ( niestety ze względu na restrykcyjne zasady obowiązujące
w przedszkolu w związku z pandemią koronawirusa ,w tym roku przyniosły tylko ich fotografie). Mimo to uczestniczyły w licznych „misiowych” zabawach rytmiczno-muzycznych oraz ćwiczeniach gimnastycznych. Poznały „misiową” piosenkę.
Z całą pewnością to był miły i szczególny dzień  – zarówno dla dzieci i ich przyjaciół.

 

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content