loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

15 marca 2018r. 21 uczniów naszej szkoły przystąpiło do rozwiązywania testu konkursowego. Startowali w czterech kategoriach: Żaczek (kl. II), Maluch (kl. III i IV), Beniamin (kl. V i VI) oraz Kadet (kl. VII). W tym roku każdy uczestnik konkursu otrzymał metalowe, ciekawie skręcone pręciki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone Przez Komitet Organizacyjny Konkursu w ciągu pięciu tygodni.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content