loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.


W przedszkolu od najmłodszych lat dzieci uczone są patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, szacunku dla polskich symboli. Dlatego też z tej okazji we wtorek  10  listopada dzieci miały możliwość utrwalenia wiadomości na temat Polski i symboli narodowych. Wysłuchały z zainteresowaniem opowiadania pt. „Rozmowa ze starszym bratem” oraz wykonały samodzielnie flagę Polski. Pomimo swojego młodego wieku, z dumą i przejęciem, przyjmując właściwą postawę „ na baczność”, wspólnie zaśpiewały Hymn Polski.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content