loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto to ma na celu upamiętnić żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni, lecz chcieli ojczyzny wolnej i prawdziwie niepodległej, bez rządów nadanych z Moskwy.


Świadomi ofiary, jaką ponieśli Żołnierze Wyklęci, oddajmy Im hołd za świadectwo męstwa, postawy patriotycznej i przywiązania do polskości, a także wyraźmy szacunek i uznanie wobec cywilów, bez pomocy których działalność leśnych oddziałów byłaby niemożliwa.

 

Okolicznościową prezentację wykonał Miłosza Waligóra uczeń klasy 8

 

N.K

 

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content