loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto to ma na celu  upamiętnić żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni, lecz chcieli ojczyzny wolnej i prawdziwie niepodległej, bez rządów nadanych z Moskwy.


Chcąc oddać hołd żołnierzom drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, postawy patriotycznej i przywiązania do polskości, a także wyrazić szacunek i uznanie wobec cywilów, ponieważ bez ich pomocy działalność leśnych oddziałów byłaby niemożliwa, uczniowie klasy VII przygotowali krótki montaż z okazji święta Niezłomnych.

N. Kyrcz

Link:

https://drive.google.com/file/d/1VFWhUHX9eE-nkvvlbhzOGLIrsHkFPMH3/view

 

 

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content