loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ważne wydarzenia

Ważne wydarzenia

XV Rocznica Nadania Szkole Imienia ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Dzień Patrona kardynała Stefana Wyszyńskiego to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Święto w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy z okazji XV Rocznicy Nadania Szkole Imienia ks. kard. Stefana Wyszyńskiego rozpoczęło się 30 maja 2017 roku uroczystą Mszą św. w Kościele Parafialnym pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jazowsku w intencji uczniów, rodziców, grona pedagogicznego i pracowników szkoły z udziałem pocztu sztandarowego. Msza św. miała piękną oprawę liturgiczną przygotowaną przez ks. Krzysztofa Ceglarza.

Otwarcie boiska szkolnego

24 października 2013 roku o godzinie 13:30 w Szkole Podstawowej im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Kadczy nastąpiło uroczyste otwarcie nowego, wielofunkcyjnego boiska sportowego. Honorowymi goścmi byli: Wójt Gminy Łącko Pan Janusz Klag, z-ca wójta Pan Tadeusz Zaremba, przewodniczący Rady Gminy Pan Zdzisław Warzecha, Skarbnik Gminy Pani Małgorzata Bochenek, radni z Gminy Łącko, dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy, przedstawiciele Rady Rodziców.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content