loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

12 maja 2022r.- w tym dniu 17 uczniów klasy III odświętnie ubranych przystąpiło do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM.

Tegoroczny sprawdzian składał się z dwóch podstawowych części: j. polskiego i matematyki oraz części dodatkowej – przyrody. Przed przystąpieniem do sprawdzianu dzieci miały możliwość obejrzeć film terapeutyczny „Bratek do dzieci”  – integralny element sprawdzianu, który ich wyciszył, uspokoił i dodał pewności siebie. Trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem, przejęciem wykonywali polecenia zawarte w teście, starając się o jak najlepsze ich rozwiązane, a przy tym jak najwyższy wynik.

S.G

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content