loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ogólnopolski Turniej BRD – etap gminny

Ogólnopolski Turniej BRD – etap gminny

13 kwietnia 2018 r. 4-osobowa drużyna z naszej szkoły w składzie: Weronika Cebula, Joanna Olszak, Piotr Kwiatkowski i Damian Stolarski wzięła udział w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Jazowsku.
Konkurs składał się z trzech etapów: uczniowie rozwiązywali testy z przepisów ruchu drogowego, musieli się wykazać znajomością udzielania pierwszej pomocy oraz pokonywali rowerowy tor przeszkód. Drużynowo zajęliśmy III miejsce, indywidualnie (20 uczestników) najwięcej punktów zdobyła Weronika zajmując IV miejsce.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content