loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Otwarcie boiska szkolnego

Otwarcie boiska szkolnego

24 października 2013 roku o godzinie 13:30 w Szkole Podstawowej im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Kadczy nastąpiło uroczyste otwarcie nowego, wielofunkcyjnego boiska sportowego. Honorowymi goścmi byli: Wójt Gminy Łącko Pan Janusz Klag, z-ca wójta Pan Tadeusz Zaremba, przewodniczący Rady Gminy Pan Zdzisław Warzecha, Skarbnik Gminy Pani Małgorzata Bochenek, radni z Gminy Łącko, dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy, przedstawiciele Rady Rodziców.

Przy sprzyjającej pogodzie uroczystośc rozpoczęła się przecięciem biało-czerwonej wstęgi przez Wójta Gminy Łącko Pana Janusza Klaga, przewodniczącego Rady Gminy Pana Zdzisława Warzechę oraz Dyrektora ZSP w Kadczy Pana Stanisława Szwarkowskiego.
Dyrektor szkoły serdecznie powitał obecnych, a następnie oddał głos uczniom. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wyrazili wdzięcznośc i podziękowanie władzom gminy za przyczynienie się do powstania wspaniałego, nowocześnie wyposażonego boiska, które będzie służyło uczniom – młodym sportowcom.
Po części oficjalnej uczniowie z klas III – VI przedstawili zgromadzonym program artystyczny o tematyce sportowej, w którym zaprezentowali taniec, piosenki oraz pokazy sprawnościowe. Występ zakończył układ taneczny w wykonaniu szkolnych chirliderek.
Mamy nadzieję, że piękne, nowo otwarte boisko szkolne będzie dobrze służyło wszystkim tym, którzy dbają o swój rozwój i kondycję fizyczną.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content