loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
OTWP – etap gminny

OTWP – etap gminny

18 marca 2016 roku odbył się w Łącku gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum, w sumie 27 uczestników. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Olszak z klasy V, Ewelina Gomółka z klasy VI, Damian Stolarski z klasy V i Jakub Wielosik z klasy IV – laureaci etapu szkolnego. W kategorii szkół podstawowych III miejsce zdobył Damian Stolarski. Gratulujemy!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content