loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Pasowanie na ucznia kl. I

Pasowanie na ucznia kl. I

Ósmego października powiększyła się nasza spłeczność uczniowska o 17 uczniów klasy I, którzy w tym dniu mieli uroczyste ślubowanie na ucznia klasy I. Najpierw odświętnie ubranych pierwszoklasistów i ich rodziców powitała dyrektor szkoły. Następnie pierwszaki zaprezentowali dotychczas zdobyte w szkole umiejętności i obiecali, że będą solidnie wypełniać swoje obowiązki.
Akt pasowania symbolicznym ołówkiem był równocześnie momentem przyjęcia ich w poczet uczniów. Na zakończenie uroczystości otrzymali pamiątkowy dyplom i legitymację szkolną oraz zostali obdarowani upominkami.
Spotkanie wśród zebranych wzbudziło wiele emocji.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content