loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

7 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia klasy I.

Na początku pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni B. Zaremba, w czasie którego wykazali się wiedzą i umiejętnościami ucznia klasy I. Następnie kandydaci na uczniów w obecności rodziców złożyli ślubowanie przy sztandarze szkoły. Z kolei pan dyrektor S. Szwarkowski wielkim ołówkiem dokonał pasowania na uczniów. Wszyscy przyjmowali ten symboliczny gest z wielkim przejęciem.  Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i swój pierwszy dokument – legitymację szkolną.

B.Z

Pasowanie ucznia kl. I

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content