loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Podsumowanie Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Podsumowanie Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Już piaty raz z rzędu Szkoła Podstawowa nr 21 im. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu była organizatorem etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych. 24 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie oraz wręczenie nagród dla laureatów i finalistów. W uroczystości wzięła udział Małopolski Wicekurator Pani Halina Cimer oraz przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych miasta. Wśród nagrodzonych była uczennica naszej szkoły Weronika Cebula.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content