loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Podsumowanie roku szkolnego

Podsumowanie roku szkolnego

18 czerwca 2019r. odbyło się podsumowanie mijającego roku szkolnego. Podczas spotkania na sali gimnastycznej zostały wręczone nagrody i dyplomy za konkursy trwające cały rok oraz rozdane Karty Rowerowe. Na zakończenie uczniowie kl. VII przygotowali prezentację najważniejszych wydarzeń, natomiast uczennice kl. VII – film zawierający dobre rady związane z bezpiecznym z korzystaniem z internetu..

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content