loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Poranek z okazji Świąt Wielkanocnych

Poranek z okazji Świąt Wielkanocnych

13 kwietnia 2022r. odbyła się uroczystość z okazji Świąt Wielkanocnych.

Wielkanoc to czas wielkich przygotowań, malowania pisanek, pieczenia babeczek, dekorowania wielkanocnych koszyczków. Taka świąteczna atmosfera zapanowała w środę w naszej szkole. Uczniowie klasy II  wraz z wychowawczynią zaprezentowali program artystyczny, przypominając zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą.

Była to również okazja do wręczenia dyplomów oraz nagród uczniom biorącym udział w konkursach szkolnych i gminnych takich jak: Konkurs palm i pisanek Wielkanocnych, etap Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Szkolny Konkurs Matematyczny.

 

B.Z

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content