loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
PRÓBNA EWAKUACJA

PRÓBNA EWAKUACJA

W dniu 26 listopada w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja.

Celem jej było nabycie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji oraz zapoznanie personelu z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku. Cała akcja przebiegła sprawnie
i bez zakłóceń. Przedszkolaki na sygnał syreny alarmowej bezpiecznie i szybko opuściły budynek, a następnie zajęły wyznaczone dla nich  miejsce na boisku szkolnym. Pan dyrektor podziękował dzieciom za właściwe zachowanie i dyscyplinę podczas akcji.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content