loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
PRÓBNA EWAKUACJA

PRÓBNA EWAKUACJA

W dniu 29 listopada 2021 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kadczy odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem tych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i wszystkich pracowników szkoły z zasadami zachowania w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla ich życia lub zdrowia.

Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń, zgodnie z układem dróg ewakuacyjnych budynków. Po usłyszeniu sygnału alarmowego, wszystkie osoby opuściły budynek szkolny  w kilka minut, a następnie zajęły wyznaczone dla nich miejsce na boisku szkolnym.

Nadzór nad sprawnym przebiegiem próbnej ewakuacji sprawowali druhowie z JRG OSP w Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content